DreamStallion yra uždarytas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DreamStallion yra uždarytas

Tavo Svajonių žirgynas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ginčai

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
~Fryziuke~
Žirgyno Savininkė, Stilistė
Žirgyno Savininkė, Stilistė
~Fryziuke~


Pranešimų skaičius : 849
Join date : 2008-07-14
Miestas : Vilnius

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeAntr. 07 15, 2008 3:47 pm

Na kagi sukuriau šita tėmelę "Ginčai" kad galėtume pasiginčiti ir isiaiškinti jai kas nors negerai
Taigi jeigu kas nors norit pasiginčiti tai prašom rašykite čia
Atgal į viršų Go down
https://dreamstallion.forumlt.com
~Fryziuke~
Žirgyno Savininkė, Stilistė
Žirgyno Savininkė, Stilistė
~Fryziuke~


Pranešimų skaičius : 849
Join date : 2008-07-14
Miestas : Vilnius

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeAntr. 07 22, 2008 11:07 am

Na kagi pradedam tema apie tai, kad čia viskas pavogta... na kagi, pradėkima, nuo to Ingridos brolio žirgyno kur aš pavogiau viska iš jo... (jo manymu)
Atgal į viršų Go down
https://dreamstallion.forumlt.com
~Fryziuke~
Žirgyno Savininkė, Stilistė
Žirgyno Savininkė, Stilistė
~Fryziuke~


Pranešimų skaičius : 849
Join date : 2008-07-14
Miestas : Vilnius

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeAntr. 07 22, 2008 11:09 am

Šiaip kai aš galėjau pavogti jeigu mane į tą žrgyną net neileidžia... Ginčai 78999
Atgal į viršų Go down
https://dreamstallion.forumlt.com
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeAntr. 07 22, 2008 11:12 am

gal pradėkime nuo to,kad gerbiamasis debesynas beveik viską nusikopijavo...
horselife,nežinau ko tu nori tuo pasiekti,bet juk kekvienas žirgynas turi būti savotiškas,kažkuo įdomesnis ar subtilesnis.o gryna kopija juk yra nesąmonė ir sukelia daug apkalbų...
Atgal į viršų Go down
~Fryziuke~
Žirgyno Savininkė, Stilistė
Žirgyno Savininkė, Stilistė
~Fryziuke~


Pranešimų skaičius : 849
Join date : 2008-07-14
Miestas : Vilnius

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeAntr. 07 22, 2008 11:16 am

Tu teisi. Ir dar, visas foto kaip Ingridos brolis sake, jis siunte jei kad įdėtu į savo žirgyną Ingrida...
Atgal į viršų Go down
https://dreamstallion.forumlt.com
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeAntr. 07 22, 2008 11:17 am

Visos foto,ir žodžiai yra mano.Mano kurti ir ieškoti.ji net mano skelbimus ir konkursą nusikopijavo ir ne tik nusikopijavo bet net savo zodziais nerase.mano zodzius nukopino Exclamation Exclamation Exclamation
Atgal į viršų Go down
~Fryziuke~
Žirgyno Savininkė, Stilistė
Žirgyno Savininkė, Stilistė
~Fryziuke~


Pranešimų skaičius : 849
Join date : 2008-07-14
Miestas : Vilnius

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeAntr. 07 22, 2008 11:20 am

Kopija mano žirgyno... http://debesys.foromotion.net/

Ir kada gi jis susikūrė? Neseniai, ir be to Ingrida nežinau ko tu sieki, bet žinok jeigu tu taip ir toliau darysi... Bus tikrai blogai...

Buvo ir šukuosenos, bet jau ištryne kaip mat...
Atgal į viršų Go down
https://dreamstallion.forumlt.com
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeAntr. 07 22, 2008 11:20 am

Beveik viskas tas pats.Jis laaabai daug ką kopijavosi...
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Arklininkas, Kalvis
Arklininkas, Kalvis
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 185
Join date : 2008-07-20
Age : 32
Miestas : wln

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeKv. 07 24, 2008 10:31 pm

A jūs pavydit? XD
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeKv. 07 24, 2008 10:35 pm

ne kiek pavydi kiek pyksta Arrow
Man pyktis irgi užverda kai pamatau mao žirgą kur nors auginant,tai reikia išsiaiškint reikalus Ginčai 75723
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Arklininkas, Kalvis
Arklininkas, Kalvis
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 185
Join date : 2008-07-20
Age : 32
Miestas : wln

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeKv. 07 24, 2008 10:55 pm

O sniegutė protinga.Man tu patinki.Nori į kiną? XD
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimePen. 07 25, 2008 9:58 am

[Johnny rašo]-labs aš arklininkas XD atėjau tavo šūdų kuopt - iškuopiau smirdantį gardą ir išėjau -tia tia XD

Johnny,tikrai galėtum rašyt normaliais lietuvškais žodžiais,nes tikrai nėra malonu skaityt kaip prirašyta ,,Šūdų kuopimas''.Vis dėlto lietuvis esi Ginčai 46977
Galėsim kada Ginčai 422350
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeKv. 07 31, 2008 10:33 am

Kad Candy Man garde žinutę tu [Pasagėle] ištrynei aš esu 100% garantuota,nes buvo ištrynta Paulos žinutė ir iškart atsirado tavo,o tuo metu daugiau žmonių prisijungusių ir nemačiau
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeKv. 07 31, 2008 10:40 am

Beto aukcione nei vieno MODERATORIAUS,tai dar vienas įrodymas jog kažkas is Administratorių pasidarbavo.O mano arklidėse tik aš moderatorė,o aš tikrai netryniau,nes Paulai leidau joti Candy Man.Todėl dar vienas įrodymas prieš tave.Kodėl prieš tave?todėl kad ištrynei 100 žinutę,dar paskui kitą ištrynei žinutę...Tu ir tetrynei žinutes.Jog Fryziukė galėjo ištrynt man tokios minties net nėra,nes ja vat aš pasitikiu.Beto kažkada ištrynei Miniracing,kuri čia priekaištavo dėl kažkokių žirgų..Tuomet buvome tik MES ABI prisijungusios Ginčai 75723 Ir mačiau kaip Miniracing tampa svečiu,o poto ir jos žinutės rašytos dingsta Ginčai 75723 ...gaila....
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeKv. 07 31, 2008 10:46 am

Taip miniracing tryniau visas ir ją iš čia mečiau,nes jei jai nepatinka šis žirgynas ir ji ant jo varo,todėl ir buvo pašalinta.Aš niekada neturiu teisės nieko tokio panašaus daryti,be savininkės fryziukės leidimo.Viską dariau jos liepta.Taip buvom nusprendusios abi.
Aukcione kam man trint žinutes? nu pasakyk,ko man siekt?kad niekas iš tavęs žirgų nepirktų? o dieve.... nenusišnekėk.dėl tokių nesąmonių ginčijamės...
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeKv. 07 31, 2008 10:49 am

ir davai nekeliam skandalo gerai? man jau ir taip bėdų per akis ir dar čia su kvailom žinutėm riejamės... o Dieve.................
Atgal į viršų Go down
sniegena
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
Bankininkė, Konkuro Trenerė,Silver Storm ir Paint It Black Globėja
sniegena


Pranešimų skaičius : 265
Join date : 2008-07-14
Age : 30
Miestas : kaunas

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeKv. 07 31, 2008 10:49 am

Neturiu net ką pasakyt,baigiau šią temą.Beje Pasagėle,tavimi aš jau nepasitikiu Arrow Daugiau į tai nieko neatrašau...
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitimeKv. 07 31, 2008 10:53 am

Tavo reikalas yra spręsti kuo pasitikėti ir kuo nepasitikėti.Nemanau ar išvis anksčiau manimi apskritai pasitikėjai.Šiuo metu (atsiprašau) man tai mažiausiai rūpi.Turiu labai daug asmeninių problemų,apie kurias žino tik šio žirgyno savininkė.(patikėk jei tu žinotum,taip nekalbėtum) na bet ne jūsų čia reikalas,ir nenoriu jums čia kažko prikaišiot.Tikrai norėčiau pelnyti tavo pasitikėjimą,bet kaip yra-taip yra.Ačiū,geros tau dienos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ginčai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ginčai   Ginčai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ginčai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
DreamStallion yra uždarytas  :: Ir dar... :: ~Plepaliukai~-
Pereiti į: