DreamStallion yra uždarytas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DreamStallion yra uždarytas

Tavo Svajonių žirgynas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Administratorės Pasagėlės kabinetas

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimeKv. 07 24, 2008 10:18 pm

Sveiki.Esu antroji žirgyno savininkė.Štai čia kreipkitės įvairiais klausimais man ar rašykite per p.m.Esu visad pasiruošusi jums padėti.

Administratorės Pasagėlės kabinetas 96566d86cf6aa7d372bf4d2b4f6c795b398


Visuomet visus mielai priimu :) Geros jums dienos Wink

su pagarba,Pasagėlė :)


Paskutinį kartą redagavo Pasagėlė, Št. 08 02, 2008 11:42 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Arklininkas, Kalvis
Arklininkas, Kalvis
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 185
Join date : 2008-07-20
Age : 32
Miestas : wln

Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimeKv. 07 24, 2008 10:28 pm

O prikin...Pasaga savo kabą turi... geras XD
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimeKv. 07 24, 2008 10:42 pm

Taip-turiu.Prašau kreiptis tik normaliais klausimais.
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Arklininkas, Kalvis
Arklininkas, Kalvis
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 185
Join date : 2008-07-20
Age : 32
Miestas : wln

Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimeKv. 07 24, 2008 10:42 pm

A galiu savo asilą pervadinti? XD
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimeKv. 07 24, 2008 10:43 pm

Taip galite.Juk jis yra teisėtai jūsų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimePir. 07 28, 2008 1:54 pm

Sveika gražioji konkūrininke.Kodėl prie mano vardo parašyta jog aš apjodinėtojas jei mane jau paskyrė būti konkūro treneriu?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimePir. 07 28, 2008 1:57 pm

Man patinka tavo kabinetas king įdėk man į mano skiltį kur aš konkūro mokau kokį nors aprašymą kad ateitu pas mane mokintis ir noriu didelio maniežo su kliūtim
Atgal į viršų Go down
~Fryziuke~
Žirgyno Savininkė, Stilistė
Žirgyno Savininkė, Stilistė
~Fryziuke~


Pranešimų skaičius : 849
Join date : 2008-07-14
Miestas : Vilnius

Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimePir. 07 28, 2008 2:10 pm

Jos dabar nėra, tad aš (žirgyno Savininkė) pakeisiu.
Atgal į viršų Go down
https://dreamstallion.forumlt.com
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimePir. 07 28, 2008 3:19 pm

Aš jau čia.Šaunu Jasai,kad užsiregistravai pas mus.Būtinai įdėsiu tau maniežo nuotrauką.
Ačiū už pagyrimus dėl nuotraukos ir kabineto :)
Atgal į viršų Go down
Johnny Depp
Arklininkas, Kalvis
Arklininkas, Kalvis
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 185
Join date : 2008-07-20
Age : 32
Miestas : wln

Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimePir. 07 28, 2008 10:17 pm

A žiek Jasas užsiregino XD klausyk pasaga mes su jasu kartu gyvensim nes jis neturi namo.
mana lūšna bus ir jo XD
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimeAntr. 07 29, 2008 8:12 am

Kaip norit,taip darykit.man visiškai tas pats.
Atgal į viršų Go down
Horsepukė
Apjodinėtoja, Išjodinėjimo Trenere, Ištvermės Trenerė, Eskapada de Ville Globėja
Apjodinėtoja, Išjodinėjimo Trenere, Ištvermės Trenerė, Eskapada de Ville Globėja
Horsepukė


Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2008-07-28
Miestas : Vilnius

Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimeŠt. 08 23, 2008 11:41 am

Mhm... žirgyne pasidarė nuobodoka. Gal reikėtų kokias nors varžybėles surenkti? Bent jau daugiau veiksmo būtų. Administratorės Pasagėlės kabinetas 80219
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitimeSk. 08 24, 2008 11:56 am

Horsepūke.šiuo metu Žirgyno finansinė padėtis yra labai sunki ir mes patiriam konkurencijų krizę,todėl Žirgynas yra uždaromas su viltimi prisikelti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Administratorės Pasagėlės kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Administratorės Pasagėlės kabinetas   Administratorės Pasagėlės kabinetas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Administratorės Pasagėlės kabinetas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
DreamStallion yra uždarytas  :: DreamStallion :: ~Administracija~-
Pereiti į: