DreamStallion yra uždarytas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DreamStallion yra uždarytas

Tavo Svajonių žirgynas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Registracija

Go down 
AutoriusPranešimas
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Registracija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Registracija   Registracija Icon_minitimeŠt. 07 19, 2008 10:31 pm

Sveiki visi :)

Susipažinkime.Esu Pasagėlė [real-Kristina].Moku gerai joti ir noriu tuo pasidalinti su jumis.Mielieji,nepakanka žirgo pamaitinti,išvalyti ar tiesiog pavaikyti.Reikia jį prajoti ir vis tobulinti savo įgūdžius.Maloniai kviečiu užsiregistruoti :flower:

Pas mane:
*Mokinsimės joti.Nuo pradinio lygio (sedėjimo balne) iki jojimo įgūdžių (teisingos laikysenos ir kitų etapų)

*Kartu treniruosime ir jūsų žirgus

*Palankę ilgiau,nuspręsime kartu kas jums geriau seksis.Konkūras,išjodinėjimas,
dailusis jojimas ar lenktynės.Prie ko jus labiau ''trauks'' :)
Tada įrašysime jus pas kitus trenerius,kad joti toliau savo mėgstamą jojimo sritį,
ir jums savaime tai seksis lengviau Wink

*Palankę užsigrūdinsite,ir savaimę lankydami aš jus įrašinėsiu į įvairias varžybas ir parodas.Įėjimas jums bus nemokamas,ir pažadu gerus rezultatus :)

*Pažadu darbą nuo A iki Ž :) Svarbiausia-jūsų pasiryžimas,noras ir meilė arkliukams.

Mano pamokos jums nieko nekainuos,nes gaunu algą iš (didžiai gerbiamos) žirgyno administracijos.Jei norite papildomų pamokų(nedarbo valandom,jums teks papildomai damokėti (žiūrėkite į darbo valandų grafiką).

Taip pat peržiūrėkite mano paslaugas ir jų nuotraukas skiltyje''paslaugos ir jų foto''.

Taigi...

~*Registracija*~

1*Jūsų vardas
2*Ko norėtumėte iš manęs? (pasirinkite iš skilties ''paslaugos ir jų foto'')
3*Ar turite žirgą jojimui?
4*Jei turite žirgą,jo foto,lytis,amžius ir veislė.

Visa kita aptarsime kai užsiregistruosite :)

Laukiu jūsų Wink Su pagarba,Pasagėlė
Atgal į viršų Go down
 
Registracija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Registracija
» Registracija
» Registracija
» Registracija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
DreamStallion yra uždarytas  :: Pamokos :: ~Jojimo pamokos su Pasagėle~-
Pereiti į: